Jaunumi no TENA

Jaunumi TENA higiēnas izstrādājumu klāstā:
– speciāli izstrādātas un pielāgotas uzsūcošās biksītes sievietēm maigā persiku krāsā!
– īpaši vīriešiem izstrādātas un pielāgotas uzsūcošās biksītes tumši zilā krāsā!
– TENA – vienīgais ražotājs Latvijas tirgū, kas piedāvā izstrādājumu bariatrisko (ar lieko svaru) cilvēku aprūpei – autiņbikses TENA Slip Bariatric XXL izmērā!
 

SIEVIETĒM – uzsūcošās biksītes TENA Lady Pants Plus

TENA Lady Pants Plus izstrādājums ir radīts aktīvām sievietēm, kuras novērtē kvalitāti un turpina ierasto dzīvi, neuztraucoties par pēkšņām urīna noplūdēm! Uzsūcošās biksītes TENA Lady Pants Plus ir īpaši pielāgotas sievietes anatomiskai uzbūvei, tās cieši pieguļ augumam un ļauj brīvi kustēties. Uzsūcošo biksītes ir maigā persiku krāsā un ar izcili sievišķīgu dizainu, kas izskatās un ir lietojamas tieši tāpat kā parastā ikdienas apakšveļa. Īpaši mīkstais materiāls ir ādai saudzīgs un to nekairina. Uzsūcošās biksītes nodrošina trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu! Uzsūcošo biksīšu virsma tiek uzturēta sausa, sieviete var justies droši un pārliecināti ik dienas. Augstas kvalitātes uzsūcošais materiāls ir iestrādāts zonās, kurās tas visvairāk ir nepieciešams sievietēm – tieši vidū. Pēkšņās urīna noplūdes tiek acumirklī uzsūktas un novadītas izstrādājuma zemākajos slāņos, tādējādi neradot kairinājumu ādai.

TENA Lady Pants Plus pieejamas:  M izmērā (iepakojumā 12 gab) – gurnu apkārtmēram no 75-105cm un L izmērā (iepakojumā 10 gab) – gurnu apkārtmēram no 95-130cm. Plašāka informācija par TENA Lady Pants biksītēm TENA mājaslapā: http://www.tena.lv/tenalady/izstradajumi/biksites-sievietem/tena-lady-pants-plus

 

 

VĪRIEŠIEM – uzsūcošās biksītes TENA Men Pants Plus

TENA Men Pants Plus izstrādājums radīts pārliecinātiem vīriešiem, kuri neskatoties uz iespējamām pēkšņām urīna noplūdēm, vēlas palikt aktīvi sportā un socializēties sabiedrībā. Vīrieši ir tie, kas nelabprāt runā par tik delikātu tēmu, kā urīna nesaturēšana, taču šai sensitīvajai problēmai ir risinājums – uzsūcošās biksītes vīrišķīgi zilā krāsā un ļoti neuzkrītošu dizainu, tādas kā parastā ikdienas apakšveļa. Izstrādājuma ražošanā izmantotais materiāls ir mīksts, elpojošs un elastīgs, tādējādi biksītes lieliski pieguļ augumam un zem apģērba ir nemanāmas! Biksīšu uzsūcošā zona efektīvi aizsargā pret noplūdēm, jo tās novietojums ir biksīšu priekšpusē – tur, kur vīriešiem tas ir visvairāk nepieciešams. Pēkšņas urīna noplūdes tiek uzsūktas vienā acumirklī, novadot šķidrumu zemākajos uzsūcošajos slāņos, tādējādi neradot kairinājumu ādai. Tāpat biksītēs iestrādātie materiāli veic nepatīkamā aromāta kontroli, lai vīrietis varētu par sevi justies justies drošs un pārliecināts.

TENA Men Pants Plus pieejamas:  M izmērā (iepakojumā 12 gab) – gurnu apkārtmēram no 75-105cmun L izmērā (iepakojumā 10 gab) – gurnu apkārtmēram no 95-130cm. Plašāka informācija par TENA Men Pants Plus biksītēm TENA mājaslapā: http://www.tena.lv/viriesiem/izstradajumi/biksites-viriesiem/tena-men-pants-plus

 

 

Autiņbikses bariatriskiem cilvēkiem – TENA Slip Bariatric XXL

Autiņbikses paredzētas cilvēkiem, kuri cieš no urīna nesaturēšanas un, kuriem ir liekais svars. Bariatrisku cilvēku aprūpe praksē ir daudz grūtāka, sarežģītāka un laikietilpīgāka nekā cilvēku, kuriem nav liekā svara. Aprūpes personālam šādiem pacientiem ir jāpievērš daudz vairāk uzmanības un jāvelta vairāk laika. Regulāri un uzmanīgi jāseko līdzi cilvēka ādas stāvoklim un veselībai. Lai neveidotos ādas kairinājumi un iekaisumi ādas krociņās un citās grūti nomazgājamās vietās, bariatrisku cilvēku regulāras higiēnas uzturēšana ir ļoti svarīga. Speciāli bariatrisku cilvēku komfortam un patīkamai ikdienai, TENA ir izstrādājusi autiņbikses TENA Slip Bariatric XXL. Autiņbiksēm ir speciāli pielāgota platāka jostiņa un īpaši fiksācijas klipši ērtākai nēsāšanai. Izstrādājums ir gaisa caurlaidīgs, ļauj ādai brīvi elpot, tādējādi neradot lieku ādas kairinājumu. Tāpat arī izstrādājumā ir iestrādāts mitruma indikators, kas palīdz mazkustīga cilvēka aprūpētājam sekot līdzi, kad maināmas autiņbikses (tas iekrāsojas).

TENA Slip Bariatric XXL (iepakojumā 32gab) pieejamas “Super” uzsūktspējā un paredzētas cilvēkiem ar gurnu apkārtmēru no 160-180cm.